Сенсаційне фіаско Баварії: результати двох матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів за участі топклубів

449
Матч Лаціо – Баварія. Фото: Getty Images
У середу, 14 лютого, відбулися два чергових матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Лаціо вдома обіграв Баварію (1:0), а ПСЖ також у рідних стінах здолав Реал Сосьєдад (2:0).

14 лютого відбулися дві гри 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Лаціо переграв Баварію (1:0), а ПСЖ виявився сильнішим за Реал Сосьєдад (2:0).

Лаціо – Баварія 1:0

Господарі відкрили рахунок у зустрічі на 69-й хвилині завдяки пенальті. Зірвав атаку фолом у власному штрафному майданчику Дайот Упамекано, за що був ще й вилучений. Покарання вдало реалізував Чіро Іммобіле.

До кінця поєдинку римляни втримали переможний результат.

Лаціо – Баварія – 1:0

Голи: Іммобіле, 69

Вилучення: Упамекано, 67

ПСЖ – Реал Сосьєдад – 2:0

Рахунок у цьому матчі було відкрито на 58-й хвилині. Після подачі з кутового від Усмана Дембеле Маркіньос виконав скидання на Кіліана Мбаппе, який ударом впритул розстріляв ворота суперника.

Подвоїв перевагу господарів на 71-й хвилині гри Бредлі Баркола, який отримавши пас від Фабіана Руїса самотужки протягнув м'яч, а потів завдав влучного удару.

ПСЖ – Реал Сосьєдад – 2:0

Голи: Мбаппе, 58, Баркола, 71

Зазначимо, що матчі-відповіді цих пар відбудуться 5 березня.