Асист Кривцова і гол Мессі: Інтер Маямі здобув розгромну перемогу і вийшов у фінал Кубку Ліг

312
Сергій Кривцов у матчі проти Філадельфія Юніон. Фото: Getty Images
У середу, 16 серпня, відбувся півфінальний поєдинок між Інтер (Маямі) українського захисника Сергія Кривцова та Філадельфія Юніон (4:1) у рамках Кубку Ліг.

Інтер (Маямі) здолав у виїзному поєдинку Філадельфію Юніон (4:1) в 1/2 фіналу Кубку Ліг.

Гості вийшли вперед вже на третій хвилині матчу. Сергій Кривцов класною передачею із власної половини поля вивів віч-на-віч із голкіпером суперника Жосефа Мартінеса, який ударом в один дотик вразив дальній кут воріт.

На 20-й хвилині матчу Інтер подвоїв власну перевагу в рахунку. Гол забив Ліонель Мессі з асисту Мартінеса. На 45+3-й хвилині за гостей відзначився ще й Жорді Альба. Асистував йому Роберт Тейлор.

Вже в другому таймі на 73-й хвилині господарі змогли забити гол престижу. Забив Алехандро Бедоя.

Однак останнє слово в матчі залишилося за Інтером. На 84-й хвилині із передачі ДеАндре Єдліна забив Давід Руїс.

Отже, 4:1. Інтер вийшов до фіналу Кубку Ліг. У вирішальному матчі Мессі та Ко зустрінуться із Нешвіллом. Ця гра відбудеться 20 серпня.