Інтер Маямі здобув впевнену перемогу над збірною зірок Гонконгу: Кривцова замінили всередині першого тайму

193
Сергій Кривцов. Фото: Getty Images
Відбувся товариський матч між Інтер Маямі, за який грає Сергій Кривцов, та збірною зірок Гонконгу. Гра завершилась із рахунком 3:1 на користь американської команди.

Сьогодні, 4 лютого, відбувся товариський поєдинок. Інтер Маямі, за який виступає Сергій Кривцов, у виїзній грі здобув перемогу над збірною зірок Гонконгу.

Лідери клубу із МЛС Ліонель Мессі, Луїс Суарес, Жорді Альба та Серхіо Бускетс розпочали матч із лави запасних.

Проте відсутність зірок на полі не завадила Інтеру здобути впевнену перемогу – підопічні Тата Мартіно забили чотири голи.

На 40-й хвилині Тейлор вивів Інтер Маямі вперед. Проте під кінець першого тайму Анієр зрівняв рахунок у матчі.

Однак в другій половині зустрічі Сандерленд, Кампана, Сейлор відправили по одному разу м'яч у ворот гонконгців та принесли перемогу американцям.

Зазначимо, що український легіонер Інтера Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі, проте був замінений на 31-й хвилині.

Товариський матч

Збірна зірок Гонконгу – Інтер Маямі – 1:4

Гол: Анієр, 43 – Тейлор, 40, Сандерленд, 50, Кампана, 56, Сейлор, 85

4 лютого. 10:00. Гонгонг. Стадіон «Гонконг Стедіум»

• Наступною грою флоридської команди стане товариський матч проти Кобе. Поєдинок заплановано на 7 лютого. Початок о 12:00 за київським часом.
  • У минулому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер 37 матчів в усіх офіційних поєдинках: один гол, одна результативна передача.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.