Трубін пропустив, але Бенфіка виграла: команда українця очолила турнірну таблицю чемпіонату Португалії

587
Анатолій Трубін. Фото: Google
Сьогодні, 29 січня, у рамках 19-го туру чемпіонату Португалії Бенфіка з Анатолієм Трубіним у старті на виїзді грала проти Ештрели. Поєдинок завершився з рахунком 4:1 на користь «орлів».

У понеділок, 29 січня, Бенфіка на виїзді зустрічалася з Ештрелою, а українець Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі «орлів».

Перший тайм видався важким для команди нашого співвітчизника – на 28-й хвилині гри Лео Жаба відкрив рахунок у зустрічі, змусивши українця діставати м’яч з сітки власних воріт.

Майже одразу Жаба знову забив, але цього разу нападник господарів поля знаходився в офсайді.

▶️ Відео пропущеного Анатолієм Трубіним голу дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Проте гості зуміли знайти в собі сили та у кінці перших 45 хвилин зустрічі зусиллями Кабрала зрівняли рахунок, а потім Рафа Сілва вивів «орлів» вперед.

На старті другої половини поєдинку вболівальників Бенфіки заспокоїв Отаменді, який закріпив перевагу своєї команди.

На 71-й хвилині Ештрела залишилася вменшості – другу жовту картку отримав Ндо.

Останній гол у ворота суперника Бенфіки провів Леонардо.

Загалом «орли» повністю контролювали гру та здобули закономірну перемогу.

Чемпіонат Португалії, 19-й тур

Ештрела – Бенфіка – 1:4

Голи: Жаба, 28 – Кабрал, 44, Рафа Сілва, 45+1, Отаменді, 53, Леонардо, 90+3

• Бенфіка заплатила Шахтарю десять мільйонів євро за Трубіна, однак донеччаним отримають 40% від прибутку з майбутнього продажу українця.
  • Українець провів за португальців 26 матчів у всіх турнірах цього сезону (десять із них – на «нуль») і пропустив 22 голи.
  • Контракт Анатолія з лісабонським клубом розрахований до 30 червня 2028 року.
  • Наразі Бенфіка посідає перше місце у чемпіонаті Португалії, маючи 48 очок після 19-ти турів.