Суарес дебютував за Інтер Маямі: Кривцов, Мессі, Бускетс та Альба не допомогли перемогти у спарингу – результат

266
Ліонель Мессі та Луїс Суарес. Фото: Google
Інтер Маямі провів першу офіційну гру в 2024 році, відігравши безгольовий товариський матч проти Сальвадору (0:0). За клуб Девіда Бекхема та його партнерів по бізнесу дебютував Луїс Суарес. Сергій Кривцов вийшов на поле у другому таймі.

Не такого блідого дебюту від нього чекали. Мова про першу гру у рожевій формі Інтера з Маямі зіркового Луїса Суареса.

Першою грою за американський клуб для уругвайця став товариський матч проти збірної Сальвадору, який голами не потішив (0:0).

Зауважимо, що Суарес, а також решта суперстарів Інтера, колишні гравці Барселони – Ліонель Мессі, Серджі Бускетс та Жорді Альба – розпочали гру у стартовому складі, але всі разом були замінені по перерві.

Український захисник Інтера з Маямі Сергій Кривцов вийшов на поле на 65-й хвилині, замінивши аргентинця Томаса Авілеса.

Товариська гра

Сальвадор – Інтер (Маямі, США) 0:0 (0:0)

• Наступною грою Мессі, Кривцова, Суареса та компанії стане товариський матч проти Далласа. Поєдинок заплановано на 23 січня. Початок о 01:00 за київським часом.
  • У минулому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер 37 матчів в усіх офіційних поєдинках: один гол, одна результативна передача.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.