Єдиний гравець УПЛ на Кубку Африки підвів свою команду: після вилучення захисника Шахтаря стався розгром

345
Новатус Міроші. Фото: Google
Лівий захисник донецького Шахтаря Новатус Міроші, права на якого належать бельгійському Зюлте-Варегем, отримав вилучення у матчі Марокко та Танзанії (3:0) на КАН.

Сьогодні, 17 січня, єдиний представник чемпіонату України на Кубку африканських націй Новатус Міроші у складі збірної Танзанії брав участь у першому турі групової стадії проти національної команди Марокко.

Збірна лівого захисника «гірників» пропустила на 30-й хвилині гри. Точним ударом відзначився Сесс.

У другому таймі Міроші підвів свої партнерів по команді, коли за підніжку отримав другу жовту карту, яка перетворилася на червону.

У меншості танзанійці пропустили ще двічі. Спочатку забив Оунахі, а потім Ен-Несірі довів рахунок до розгромного.

КАН, 1 тур

Марокко – Танзанія – 3:0

Голи: Сесс, 30, Оунахі, 77, Ен-Несірі, 80

Після сьогоднішнього матчу Марокко одноосібно очолює турнірну таблицю групи F, але ДР Конго та Замбія свій поєдинок ще не грали.

• Міроші цього сезону провів у складі Шахтаря у всіх турнірах чотири гри, награвши 335 хвилин.
  • Transfermarkt оцінює гравця у 800 тисяч євро.