Малиновський дебютував за Дженоа із сенсаційної перемоги над Лаціо: українець став одним з найгірших гравців матчу

450
Руслан Малиновський. Фото: Getty Images
Віцечемпіон Італії Лаціо розпочав новий сезон в серії А з двох поспіль поразок. В другому турі крила римським орлам поскубали «грифони» з Генуї (0:1) із Малиновським у складі.
  • Руслан Малиновський вийшов у старті Дженоа.
  • Це його дебютна гра за «грифонів» після переходу з Марселя.

Після розгрому від Фіорентини в першому турі (1:4), поєдинок проти римського Лаціо, яке теж розпочало новий сезон з поразки від Лечче (1:2), гравці Дженоа розпочали дуже агресивно.

На самому початку гри, в першій же акцентованій атаці «грифонів» мексиканець Хоан Васкес поцілив у поперечину воріт, яка виручила Лаціо. Однак, цей дзвіночок римляни не почули.

І вже наступна затяжна атака генуезців визріла в гол: удар-простріл Альберта Гудмундссона заблокували захисники Лаціо, зі ще одним ударом Мортена Френдрупа впорався голкіпер «орлів» Іван Проведел, а друге добивання Матео Ретеггі стало результативним.

В другому таймі гру майже повністю контролювали підопічні Мауріціо Саррі, але кількість так і не переросла в якість.

Вбивчий момент на 64 хвилині мав лідер Лаціо Іммобіле: Чіро з кількох метрів перекидав Хосепа Мартінеса, але влучив у поперечину воріт.

Українець Руслан Малиновський провів на полі 70 хвилин. Результативними діями, на жаль, не відзначився. Жовту картку наш співвітчизник може записали лише в свій пасив.

Статистичний портал Sofascore поставив українцю найгірший бал з усіх гравців Дженоа – 6,4. Менша оцінка лише у захисника Лаціо Пелегріні – 6,3.

Перший млинець Малиновського в Серії А після повернення з Франції, виявився глевким. Не аль денте!