«Ніби в 90-ті потрапив»: Хацкевичу погрожували пістолетом на Кіпрі – шокуюча історія від екстренера Динамо

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
331
0 голосів
«Ніби в 90-ті потрапив»: Хацкевичу погрожували пістолетом на Кіпрі – шокуюча історія від екстренера Динамо
Олександр Хацкевич та Дмитро Пунін. Фото: Google
Колишній півзахисник та головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич розповів лячну історію про свій досвід у кіпрському ФК Карміотисса, якою володіє росіянин Дмитро Пунін.

Олександр Хацкевич відмовився від пропозиції спортивного директора ФК Карміотисса взяти участь у договірному поєдинку. Білоруському фахівцю запропонували звільнитися і не пускали на тренування команди, погрожуючи зброєю. 

«Були погрози з пістолетом. Я їхав на тренування, а мене не пускали, ніби в 90-ті потрапив. Вони ж мене не звільнили, і я сказав, що їду на тренування».

Екснаставник Динамо намагався зв’язатися з російським президентом кіпрського клубу, але марно.

«Після тієї гри було два дні вихідних, я приїхав до клубу, а мені кажуть: «Тебе звільнено». Я кажу: «Я хочу зателефонувати президенту». – «Президент дуже злий, не треба». Я намагався додзвонитися [Пуніну], але він не взяв слухавки».

Потім Хацкевич звернувся до свого агента.

«Я набрав агенту: «Вирішуй питання». Два дні минуло, але немає ніякого паперу. Я в середу їду на тренування, стоять машини й охорона з пістолетами мене не пускає».

Тренер відмовлявся від звільнення за власним бажанням, адже у такому випадку мав сплатити штраф. Але все вирішилося на користь колишнього хавбека київського гранда.

«Чим закінчилося? Ми підписали те, що було зазначено в контракті. Я кажу: «Ось папір. Якщо розірвання за вашою ініціативою, то там прописана сума». 

Мені сказали постояти і буквально через півгодини привезли гроші, я розписався і все», — сказав Хацкевич у коментарі Youtube-каналу «Жизнь-малина».

  • Олександр Хацкевич тренував київське Динамо з 2 червня 2017 року по 14 серпня 2019 року. 
  • На чолі столичного гранда білоруський фахівець виграв два Суперкубки України 2018 та 2019 років.
  • Наставник також працював тренером національної та молодіжної (U-18) збірних Білорусі, Вітебська, російського Ротора та кіпрського Карміотисса.
  • Білорус знаходиться без роботи з осені 2022 року після того, як пішов з посади головного тренера кіпрського Карміотісса.
  • На чолі острівного клубу фахівець пропрацював всього два місяці: шість матчів.