Два відмінених голи та «сухий» матч Трубіна в українському дербі Португалії: Бенфіка розгромила Ароуку

304
Анатолій Трубін. Фото: Google
У поєдинку 16-го туру португальської Прімейра ліги Бенфіка вдало завітала до Ароуки, де переграла місцевий одноіменний клуб (3:0). Український голкіпер лісабонських «орлів» Анатолій Трубін другу гру поспіль зберіг ворота у недоторканності.

Вимучили! Інакшого слова, яке б охарактеризувало перемогу Бенфіки над Ароукою, годій й шукати.

В першому таймі «орли» тричі пробили Ігнасіо Де Арруабаррену, але зарахували лише взяття воріт у виконанні півзахисника Рафи Сілви, який відзначився у другій грі поспіль.

Подвоїв перевагу команди Рогера Шмідта вже по перерві Оркун Кокджу, який замкгув пас від Рафи Сілви у порожні ворота.

А добив Ароуку розкішний ударом п'ятою злету (!) Петар Муса. Хорвату асистував Кокджу.

Щодо захисника Ароуки Мілованова, то Богдан відіграв усю гру, але жодними корисними діями не відзначився.

Португалія. Прімейра ліга, 16-й тур

Ароука – Бенфіка 0:3 (0:1)

Гол: Рафа Сілва, 39, Кокджу, 47, Муса, 86.

• Бенфіка після 16-ти турів має в активі 39 очок та посідає другий щабель в турнірній таблиці португальської Прімейра ліги. Відставання від Спортінга складає одне очко.
  • У наступному турі Бенфіка вдома прийматиме Ріу Аве. Поєдинок заплановано на 14 січня. Стартовий свисток прозвучить о 22:45 за київським часом.
  • Анатолій Трубін в поточному сезоні провів за Бенфіку 21 поєдинок в усіх офіційний турнірах: дев’ять матчів «на нуль».
  • Transfermarkt оцінює 22-річного українця в 25 мільйонів євро.