Безус допоміг Омонії обіграти АЕЛ: український півзахисник віддав гольову передачу

205
Роман Безус. Фото: Google
Асист українського легіонера Омонії Романа Безуса допоміг кіпріотській команді обіграти АЕЛ з Лімасолу з рахунком 3:1 в рамках чемпіонату Кіпру.

Півзахисник Омонії Роман Безус віддав результативну передачу у матчі проти АЕЛа (3:1) в рамках 17-го туру чемпіонату Кіпру.

Українець провів на полі 68 хвилин та допоміг відкрити рахунок у матчі на 26-й хвилині, віддавши асист на Йоанніса Кусулоса.

• Зазначимо, що ця перемога вивела Омонію на третє місце у таблиці. Команда має в активі 35 очків.
  • В цьому сезоні Роман Безус зіграв за свою команду 19 матчів в усіх турнірах, у яких забив вісім голів та віддав чотири результативні передачі.
  • В Україні найвищою сходинкою для 33-річного українця був період виступів за Динамо (з 2015 по 2016 рр.). За киян він у 47 матчах забив п’ять голів та віддав три результативні передачі.
  • У складі національної збірної, до якої півзахисник викликався з 2011 по 2021 рр.: 24 матчі та п’ять голів.