«Купа дибилів на сцені»: тренер збірної України розніс 95-й квартал – що не сподобалось фахівцю

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1148
0 голосів
«Купа дибилів на сцені»: тренер збірної України розніс 95-й квартал – що не сподобалось фахівцю
Худжамов і 95-й Квартал. Колаж: Sport-express.ua
Тренер воротарів національної збірної України Рустам Худжамов вибухнув від обурення після новорічного шоу у виконанні гумористів з 95-го кварталу.

Рустам Худжамов  максимально жорстко відреагував на новорічне шоу у виконанні коміків з 95-го кварталу, які в ніч на перше січня розважали українців своїми недолугими, на думку футболіста, жартами.

«Мене одного вкурвлює 95-й квартал?! Тупі, недоречні жарти ще починаючи з ебонітових паличок під час Революції Гідності. Про гру причандалами на роялі я промовчу ( як і про порівняння України з повією), бо це тема окремого, більш масштабного обговорення…». 

Колишній воротар донецького Шахтаря не добирав надто літературних слів по відношенню до артистів. Особливо Худжамова вивів з рівноваги жарт про Скадовськ. 

«Але ось ця купа дибилів на сцені, що вважають смішним назву міста Скадовськ , який зараз під окупацією і де потерпають наші співгромадяни, вони Вам як?!

І хто ці люди у залі, що сміються як не в собі? Сук*, у мене немає слів…», – написав Худжамов на своїй сторінці в соціальній мережі Threads.

  • За час професійної кар'єри Рустам Худжамов захищав кольори київського Динамо, Закарпаття, ФК Харків, донецьких Шахтаря та Металурга, Іллічівця, Зорі та харківського Металіста.
  • У светрі національної збірної України Худжамов зіграв одну гру.