Трубін видав безпомилковий матч за Бенфіку: які оцінки отримав воротар за розгромну перемогу

569
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
У п’ятницю, 29 грудня, Бенфіка українського 22-річного голкіпера Анатолія Трубна вдома обіграла Фамалікан (3:0) в рамках 15-го туру чемпіонату Португалії.

Бенфіка Анатолія Трубіна перемогла Фамалікан (3:0) у 15-му турі першості Португалії.

Український воротар провів на полі усі 90 хвилин та здійснив три сейви.

Перший гол у матчі забив Артур Кабрал, який на 31-й хвилині матчу отримав пас в межах штрафного майданчика суперника від Рафи Сілви та влучно пробив.

На 85-й хвилині подвоїв перевагу господарів Сілва, якому асистував Петар Муса. Вже за чотири хвилини вони помінялися ролями та організували третє взяття воріт своєї команди.

• Whoscored оцінив гру Трубіна на 7,3/10;
  • Sofascore поставив українцю 7,4/10.

29 грудня. 20:45. Лісабон. Стадіон «Да Луж»

Бенфіка – Фамалікан – 3:0

Голи: Кабрал, 31, Сілва, 85, Муса, 89

• Бенфіка після перемоги вийшла на перше місце у таблиці та тепер має в активі 36 очок;
  • Наступну гру «орли» у першості проведуть в гостях проти Ароуки 6 січня;
  • Трубін в цьому сезоні провів за Бенфіку 20 матчів, у яких пропустив 17 голів (вісім поєдинків провів «на нуль»).