Дебютний трофей: Манчестер Сіті і Флуміненсе завершили фінал Клубного чемпіонату світу сухим розгромом

765
Футболісти Манчестер Сіті. Фото: Getty Images
У матчі за звання клубного чемпіона світу переміг Манчестер Сіті, який ще у першому таймі забезпечив перевагу над Флуміненсе у два м'ячі, а в другій половині довів рахунок до розгромного.

22 грудня у саудівській Джидді відбувся фінал Клубного чемпіонату світу, в якому цьогорічний переможець Ліги чемпіонів УЄФА Манчестер Сіті зійшовся з володарем Кубка Лібертадорес Флуміненсе.

Підопічні Пепа Гвардіоли відкрили рахунок вже на 40-ій секунді зусиллями Хуліана Альвареса, а до кінця першого тайму завдяки автоголу забезпечили собі двом'ячеву перевагу.

До розгромних цифри на табло довів Філ Фоден, а Альварес під завісу матчу зробив дубль і встановив остаточний результат поєдинку – 4:0 на користь Манчестер Сіті.

Футбол. Клубний чемпіонат світу. Фінал. Джидда

Манчестер Сіті – Флуміненсе – 4:0

Голи: Альварес 1, Ніно 27 (автогол), Фоден 72, Альварес 88

• 74 хвилини на полі у складі бразильської команди провів орендований у донецького Шахтаря центрбек Марлон.
  • Манчестер Сіті вперше в історії став клубним чемпіоном світу, Флуміненсе також вперше зіграв на даному турнірі.
  • Бронзовим призером Клубного чемпіонату світу став єгипетський Аль-Ахлі, який у матчі за третє місце переграв японську Ураву Ред Даймондс з рахунком 4:2.