Яремчук отримав 16 хвилин: Валенсія перемогла в матчі Ла Ліги – українець знову без результативних дій

446
Роман Яремчук. Фото: Google
В поєдинку 18-го туру іспанської Ла Ліги Валенсія нарешті перервала свою жахливу, п'ятиматчеву серію без перемог, здолавши мінімально в Мадриді Райо Вальєкано (1:0). Роман Яремчук з'їздив до столиці Іспанії «на екскурсію».

Перший тайм поєдинку в Мадриді, який український нападник Валенсії Роман Яремчук дивися з лави для запасних, видався безгольовим.

Хоча, обидві команди мали по одній дуже непоганій нагоді, щоб струснути сітку воріт. У Райо Вальєкано шанс змарнував півзахисник Ісі Паласон, у Валенсії форвард Дієго Лопес.

Цікавіше на «де Вальєкас» стало по перерві, особливо після того, як розкішний удар, мов з пращі, вдався Серхі Каносу.

Після голу господарі поля пожвавилися, а «кажани» переважно діяли на контратаках, але, зрештою, ні глядачі на трибунах, ні біля екранів телевізорів і моніторів комп'ютерів, голів більше не побачили.

В таймі номер два на полі з'явився і Роман Яремчук, який на 82 хвилині замінив свого головного конкурента за місце в старті Уго Дуро. За вісім з лишком хвилин часу, наш співвітчизник нічим корисним не відзначився.

Іспанія. Ла Ліга

18-й тур

Райо Вальєкано – Валенсія 0:1 (0:0)

Гол: Канос, 61.

• Після 18-ти турів Валенсія має в активі 23 очки та посідає десяту сходинку в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги.
  • Райо Вальєкано награв до новорічної перерви на 20 пунктів, яких вистачає для того, щоб триматися 11-ми.
  • У турі номер 19 Валенсія вдома прийматиме Вільярреал. Поєдинок відбудеться 2 січня 2024 року. Початок гри о 22:30.
  • В поточному чемпіонаті Роман Яремчук провів за Валенсію 14 поєдинків в усіх офіційних турнірах: один гол.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українця в чотири мільйони євро.