Перший гол за два місяці: ексхавбек Динамо і збірної України допоміг своїй команді наздогнати лідера таблиці

290
Роман Безус. Фото: ФК Омонія
У суботу, 16 грудня, український 33-річний хавбек Омонії Роман Безус відзначився голом у ворота Карміотісси (2:1) у домашньому матчі 15-го туру першості Кіпру.

Півзахисник Омонії Роман Безус забив гол Карміотіссі (2:1) в рамках 15-го туру першості Кіпру.

Українець провів на полі 87 хвилин та відкрив рахунок у матчі на 21-й хвилині, влучно пробивши в кут воріт суперника після прострілу до штрафного майданчика із флангу.

🔥 Відео голу Безуса дивіться у нашому телеграм-каналі

На 38-й хвилині гості відповіли голом Андреаса Кацантоніса. Однак Омонія вирвала перемогу на 58-й хвилині, завдяки точно реалізованому пенальті Андроніксом Какулісом.

• Зазначимо, що ця перемога вивела Омонію на перше місце у таблиці. Команда має в активі 32 очки. Проте АПОЕЛ, який має таку саму кількість набраних балів, провів на одну зустріч менше;
  • В цьому сезоні Безус зіграв за свою команду 18 матчів в усіх турнірах, у яких забив вісім голів та віддав одну результативну передачу;
  • Востаннє хавбек відзначався голом ще 23 жовтня у гостьовому маті проти Пафоса (2:0) у восьмому турі національної першості;
  • В Україні вищою сходинкою для Безуса був період виступів за Динамо (з 2015 по 2016 рр.). Там він у 47 матчах забив п’ять голів та віддав три результативні передачі;
  • У складі національної збірної, до якої півзахисник викликався з 2011 по 2021 рр., він провів 24 матчі, забивши п’ять голів.