Шахтар влаштував феєрію з Порту, але вилетів із Ліги чемпіонів: команди на двох забили вісім голів – відео

474
Порту – Шахтар. Фото: Шахтар
Сьогодні, 13 грудня, у Португалії місцевий Порту приймав донецький Шахтар в рамках шостого туру групового етапу ліги чемпіонів. Поєдинок завершився з рахунком 5:3 на користь господарів.
  • Шахтар та Порту до сьогоднішньої зустрічі провели між собою п’ять матчів – три перемоги португальців та дві нічиїх.
  • Перемога виводить «гірників» у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Нічия чи поразка означають, що донецька команда продовжить виступ у 1/16 фіналу Ліги Європи.
  • У плей-оф ЛЧ Шахтар востаннє грав у сезоні 2017/18 (2:1, 0:1 у 1/8 фіналу від Роми).
  • Галено забив двічі донецькій команді і у поєдинку першого туру (1:3).

Шахтар розпочав матч не впевнено. Господарі поля більше контролювали м’яч і вже на старті гри вийшли вперед. Галено перевів у порожні з меж воротарського простріл Еванілсона.

На 28-й хвилині гри донеччани зрівняли рахунок.

Зубков отримав закидання Степаненко з власної половини, зайшов до штрафного, після чого покотив на порожні для Сікана, а той влучив.

Відзначимо, що боковий арбітр показав, що був офсайд. Гравці Порту трохи розслабилися, а Шахтар забив. Але потім головний рефері переглянув ВАР і підтвердив взяття воріт.

Проте португальці вийшли вперед ще в першому таймі. Результативний удар записав на свій рахунок все той же Галено.

На 63-й хвилині другої половини зустрічі Таремі зміцнив перевагу Порту, забивши третій гол у ворота Різника.

▶️ Відео голів матчу Порту – Шахтар дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Але на 73-й хвилині у Шахтаря з’явилася надія. Сікан зачепився за закидання на лівому фланзі атаки в боротьбі проти Санчеса, після чого зайшов до штрафного, прострілив у воротарський, а рикошет від воротаря полетів у Еуштакіу та у ворота.

Проте майже одразу точний постріл Пепе зруйнував надію, а потім донеччани «попливли» та отримали п’ятий гол у власні ворота – забив син головного тренера Порту Сержио Консейсао, Франсишку.

На 85-й хвилині на поле вийшов Егіналду, який через 180 секунд забив третій гол «гірників» у поєдинку та останній у сьогоднішній грі.

Фінальний свисток зафіксував поразку Шахтаря від Порту з рахунком 3:5.

Ліга чемпіонів, шостий тур

Порту – Шахтар – 5:3

Голи: Галено, 9, 44, Таремі, 62, Пепе, 76, Консейсао, 82 – Сікан, 28, Еуштакіу, 73 (аг), Егіналду, 88