Бенфіка з Трубіним вирвала у Зальцбурга путівку в Лігу Європи: відео пропущеного м’яча українця в ЛЧ

477
Анатолій Трубін. Фото: Google
Сьогодні, 12 грудня, на «Ред Булл Арена» пройшов матч шостого туру Ліги чемпіонів, у якому місцевий Зальцбург зустрічався з Бенфікою. Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь португальців.
  • У матчі першого кола Зальцбург виграв у Бенфіки з рахунком 2:0, але варто відзначити, що португальці залишилися у меншості ще у першому таймі.
  • Між собою сьогодні команди провели лише другу гру в історії.
  • Австрійці та португальці втратили всі шанси на вихід у плей-оф Ліги чемпіонів ще до сьогоднішнього поєдинку.
  • Якщо команда українця виграє в два або більше голів, то буде весною грати у Лізі Європи. Інший результат залишає Бенфіку останньою у квартеті.

У перші половині поєдинку Анатолій Трубін зробив кілька сейвів, але не він став героєм, а аргентинець Ді Марія, якому на 32-й хвилині вдалося забити гол прямим ударом з кутового!

У доданий час до перших 45-ти хвилин зміцнив перевагу португальців Рафа Сілва, якому асистував все той же Да Марія.

На жаль, Трубін не зміг видати сьогодні «сухий матч» – рикошет допоміг Сушичу скоротити відставання в рахунку.

▶️ Відео пропущеного гола Анатолієм Трубіним у матчі з Зальцургом дивіться за ПОСИЛАННЯМ

На 90+2 хвилині Кабрал забив третій гол португальців сьогодні і вивів свою команду у європейську весну.

Фінальний свисток зафіксував перемогу гостей – 3:1.

Ліга чемпіонів, шостий тур

Зальцбург – Бенфіка – 1:3

Голи: Сучич, 57 – Ді Марія, 32, Рафа Сілва, 45+2

• Бенфіка виграла з потрібною різницею та зайняла третє місце у групі і зіграє у Лізі Європи.
  • Зазначимо, що Трубін в цьому сезоні повів за Бенфіку 17 матчів в усіх турнірах, у яких пропустив 15 голів (шість зустрічей провів «на нуль»).
  • Контракт гравця діє з клубом до 30 червня 2028-го року. Transfermarkt оцінює гравця у 22 мільйони євро.