Відео першого асиста Мудрика в сезоні: Челсі програв Манчестер Юнайтед у суперматчі АПЛ

360
У матчі 15-го туру чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед приймав на своєму стадіоні лондонський Челсі, за який грає український вінгер Михайло Мудрик. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.
  • Безпрограшна серія Манчестер Юнайтед у очних зустрічах з Челсі у межах чемпіонату Англії становить 12 матчів.
  • Забивна серія синіх у рамках АПЛ становить п’ять поєдинків.
  • Михайло Мудрик вийшов на поле зі стартових хвилин поєдинку.

Господарі поля мали відмінну нагоду вийти вперед вже на дев’ятій хвилині поєдинку, але Фернандеш не реалізував пенальті – Санчес зіграв відмінно у рамці воріт.

На 11-й хвилині гри Мудрик отримав м'яч в штрафному майданчику суперника та пробив з гострого кута – м'яч влучив у стійку воріт та пішов за межі поля.

Манчестер Юнайтед все ж свого домігся – точний удар на рахунку Мактомінея. Проте «червоні дияволи» перевагу у першому таймі не втримали – Михайло Мудрик записав на свій рахунок результативну передачу на Палмера, який зрівняв рахунок. Цей асист став для Михайла першим в сезоні за Челсі.

▶️ Відео дебютного асисту Михайла Мудрика в сезоні дивіться за ПОСИЛАННЯМ

На 69-й хвилині Мактоміней оформив дубль та приніс перемогу Манчестер Юанйтед.

Відзначимо, що Мудрик пішов з поля на 77-й хвилині.

АПЛ, 15-й тур

Манчестер Юнайтед – Челсі – 2:1

Голи: Мактоміней, 19, 69 – Палмер, 45

• Після перемоги МЮ піднявся на шосте місце у турнірній таблиці АПЛ з 27-ми очками в активі. Челсі з 9-ю балами йде десятим.
  • У наступній грі Манчестер Юнайтед зіграє проти Борнмута. Матч заплановано на 9 грудня.
  • Челсі наступного дня зустрінеться з Евертоном.