Яремчук забив дебютний гол за Валенсію: відео довгоочікуваного м’яча українського форварда у Кубку Іспанії

332
Роман Яремчук. Фото: Getty Images
Цілих 11 матчів знадобилося Роману Яремчуку, щоб відзначитися дебютним голом за Валенсію. Від дій українця постраждала Ароса з п'ятого іспанського дивізіону.

11 матчів, 266 хвилин ігрового часу, 69 днів – стільки вболівальникам довелося чекати на дебютний гол Романа Яремчука у складі Валенсії. Історична мить сталася у матчі Кубка Іспанії проти Ароси, яка представляє п'ятий дивізіон.

Український форвард «кажанів» на восьмій хвилині прийняв м'яч у карному майданчику та влучно пробив під дальню штангу, відкривши рахунок у матчі.

Відео голу Яремчука

• Яремчук виступає в іспанському клубі на правах оренди з Брюгге без можливості викупу.
  • Контракт 28-річного українця з бельгійським грандом розрахований до 30 червня 2026 року.
  • У попередніх десяти матчах за «кажанів» форвард не відзначився жодною гольовою дією.
  • У стартовому складі в Валенсії Роман виступає лише на Кубок. Окрім Ароси, з перших хвилин на полі форвард також з'явився у матчі проти Логроньєса (2:0).
  • Transfermarkt оцінює Яремчука в чотири мільйони євро.