Карпати презентували абсолютно нову тренувальну базу: клуб показав кадри сучасної споруди зі спа-зоною

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
485
0 голосів
Карпати презентували абсолютно нову тренувальну базу: клуб показав кадри сучасної споруди зі спа-зоною
База Карпат. Фото: ФК Карпати
Карпати Володимира Матківського не мали власної тренувальної бази, але це було тимчасовим явищем. Тепер «леви» мають сучасну споруду з двома полям.

Львівські Карпати на своєму YouTube-каналі презентували загалу власну тренувальну базу, яка знаходиться у селі Бартатів, що неподалік міста Лева.

Сама споруда може розмістити 80 осіб, а в ній також знаходяться навчальні класи, масажні кабінети, спа-зона, басейн, тренажерний зал та кімнати для проживання футболістів. Окрім цього, на території бази також є два великих натуральних поля.

Зазначимо, що база старих Карпат, які належали Петру Димінському, у селі Брюховичі з часом відійшла до ФК Львів, а Карпати Володимира Матківського, які були створені у 2020 році, певний час своєї бази не мали.

  • Карпати закінчили першу частину сезону в Першій лізі на першому місці групи А, де з 18-ти матчів виграли 14 та здобули 45 очок.
  • Весняну частину «леви» також розпочнуть у лідерах чемпіонської групи, маючи перевагу над другим Інгульцем у три бали, а запас від зони стикових матчів складає дев'ять пунктів.