Евертон мінімально обіграв Ноттінгем: Миколенко відіграв весь поєдинок та додав собі в актив «сухий» матч

405
Віталій Миколенко. Фото: Google
Відбувся матч 14-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому зустрілися Ноттінгем Форест та Евертон, за який виступає український легіонер Віталій Миколенко.

Сьогодні, 2 грудня, відбувся матч 14 туру англійської Прем'єр-ліги. Евертон, за який виступає Віталій Миколенко, на виїзді обіграв Ноттінгем.

Перший тайм був насиченим на моменти, проте команди не зуміли реалізувати свої моменти.

Другий тайм пройшов за рівної боротьби, але ефективнішим був Евертон – Двайт Макніл на 67-й хвилині забив єдиний гол у зустрічі.

Зазначимо, що Віталій Миколенко відіграв весь поєдинок та отримав оцінку 6,9 від SofaScore.

Чемпіонат Англії. 14 тур

Ноттінгем – Евертон – 0:1

Гол: Макніл, 67

2 грудня. 19:30. Ноттінгем. Стадіон «Сіті Граунд»

• Перемога підняла Евертон на 18-е місце в турнірній таблиці АПЛ з сімома очками в активі.
  • У наступному матчі чемпіонату Англії Евертон зіграє вдома проти Ньюкасла. Гру заплановано на 7 грудня. Початок о 21:30.
  • Віталій Миколенко зіграв у поточній кампанії за «ірисок» 13 поєдинків у всіх турнірах і забив два м'ячі.
  • Контракт 24-річного українця з Евертоном дійсний до червня 2026 року.
  • Transfermarkt оцінює Віталія Миколенка у 25 мільйонів євро.