Малиновський забив у другому матчі поспіль, а Коваленко зробив асист: відео результативних дій українців

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
925
Руслан Малиновський. Фото: Дженоа
Українець Руслан Малиновський відзначився забитим м’ячем у поєдинку 14-го туру чемпіонату Італії. 30-річний півзахисник Дженоа і збірної України відкрив рахунок у зустрічі з Емполі, а Віктор Коваленко допоміг його зрівняти.

14-й тур Серії А для наших вболівальників ознаменувався українським дербі за участі вихованців донецького Шахтаря.

Віктор Коваленко почав матч між Дженоа та Емполі на лаві запасних і з'явився на полі відразу по перерві, замінивши Якопо Фацціні. Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі своєї команди і став автором першого голу у цій зустрічі.

На 37-й хвилині півзахисник генуезького клубу завдав влучного удару з-за меж карного майданчику – 1:0. Це другий гол українця у складі Дженоа. У минулому турі він ще одним дальнім пострілом вразив ворота Фрозіноне.

Гол Малиновського та асист Коваленка можна подивитися в нашому телеграм-каналі

На 56-й хвилині Малиновський отримав жовту картку, через яку йому доведеться пропустити наступний матч Серії А проти Монци. 11 хвилин потому Коваленко допоміг Емполі зрівняти рахунок, віддавши розкішну передачу на Канчелльєрі.

Руслан залишив поле на 73-й хвилині, поступившись своїм місцем Сейду Фіні.

Дженоа після 14 зіграних матчів посідає 15 місце в чемпіонаті (15 очок). У Емполі на чотири бали менше і 17 позиція.

Дженоа – Емполі – 1:1.

Голи: Малиновський, 37 – Канчелльєрі, 67.

2 грудня. Генуя. Стадіо Луїджі Ферраріс.

• У чемпіонаті Італії Малиновський забив вже 17 голів з-за меж карного майданчику. З 2019 року ворота суперників дальніми ударами в топ-5 чемпіонатів частіше вражав тільки Ліонель Мессі (23).
  • Малиновський в цьому сезоні провів 13 матчів у Серії А та Кубку Італії: два голи і дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 30-річного гравця збірної України в 10 мільйонів євро.
  • Контракт нашого півзахисника належить французському Марселю і діє до 30 червня 2026 року. Орендна угода з Дженоа розрахована до кінця поточного сезону. Італійський клуб має опцію викупу українця.
  • На рахунку Коваленка в цьому сезоні один гол і одна результативна передача в шести поєдинках чемпіонату.