Колишній капітан Динамо програв черговий матч у чемпіонаті Бельгії: команда йде на дні турнірної таблиці

490
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Вестерло
У п’ятницю, 1 грудня, Вестерло півзахисника Сергія Сидорчука дома поступився Андерлехту (1:3) у матчі 16-го туру чемпіонату Бельгії. Команда українця розташовується у зоні вильоту.

Вестерло хавбека Сергія Сидорчука вдома програв Андерлехту (1:3).

Українець провів на полі 78 хвилин.

Гості відкрили рахунок у матчі на 19-й хвилині силами Андерса Дреєра, якому асистував Маріо Стройкенс.

По перерві подвоїв перевагу Андерлехта на 67-й хвилині Томас Делейні з паса Кілліана Сарделли. Ще один гол у ворота команди Сидорчука на 82-й хвилині забив Каспер Дольберг (асистував йому знову Стройкенс).

Гол престижу у складі Вестерло на 90-й хвилині забив Джордан Бос з паса Гріффіна Йоу.

Вестерло – Андерлехт – 1:3

Голи: Бос, 90 – Дреєр, 19, Делейні, 67, Дольберг, 82

1 грудня. 21:24. Вестерло. Стадіон «Гет Куїп'є»

• Вестерло після цього матчу залишився на 15-й сходинці турнірної таблиці, маючи 11 очок. Команда в цій кампанії зазнала вже дев'ятої поразки у чемпіонаті;
  • Сидорчук відіграв десять поєдинків, у яких забив один гол;
  • Попереднім клубом українця було Динамо, кольори першої команди якого він захищав з 2013 по 2023 рр. (327 матчів, 21 гол, 21 результативна передача) та був капітаном;
  • Наступну гру у внутрішній першості Вестерло проведе 8 грудня в гостях проти Кортрейка.