Шахтар U-19 здобув перемогу над Антверпеном в Юнацькій лізі УЄФА: команді Бєліка допоміг автогол та Ющенко

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
580
Молодіжна команда донецького Шахтаря U-19 в поєдинку п’ятого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА здолала опонентів з бельгійського Антверпена (3:1).

Юнаки донецького Шахтаря на характері здолали однолітків з бельгійського Антверпена і продовжують зберігати шанси на вихід до 1/16 фіналу. Хоча, нерви своєму наставнику Олексію Бєліку, юні «гірники» дещо потріпали.

Шахтар вийшов вперед вже на сьомій хвилині гри після влучного удару Олександра Ющенка, але в таймі другому пропустив і ледь не втратив перемогу.

Але, точний удар по своїх воротах Соф'яна Ельмашада та Данила Савіна подарували вікторію саме українській команді.

Юнацька ліга УЄФА

Шахтар U-19 (Донецьк, Україна) – Антверпен (Бельгія) U-19 3:1 (1:0)

Голи: Ющенко, 7, Ельмашад (автогол), 69, Савін, 83 – Вандерплас, 60.

• Поєдинок Барселона – Порту буде зіграно сьогодні, 28 листопада. Початок о 17:00.
  • Після перемоги над Антверпеном «гірники» мають в активі шість очок та посідають третю сходинку в квартеті Н.
  • На чолі групи Барселона – 12 очок. Слідом йде Порту – дев’ять очок після чотирьох матчів. Замикає квартет Антверпен – нуль очок.
  • В шостому турі групового етапу Юнацької ліга УЄФА Шахтар U-19 на виїзді зіграє проти португальського Порту.
  • Поєдинок заплановано на 13 грудня. Початок гри о 16:30.