Трубін провів видатний матч за Бенфіку у Кубку Португалії: вражаюча статистика і оцінка українця

929
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
У суботу, 25 листопада, Бенфіка українського 22-річного голкіпера Анатолія Трубіна вдома здолала Фамалікан (2:0) у поєдинку 1/16 фіналу Кубку Португалії.

Бенфіка обіграла Фамалікан (2:0) в 1/16 фіналу Кубку Португалії. Анатолій Трубін провів на полі увесь матч.

Рахунок у матчі було відкрито на 72-й хвилині, коли Річчелі відзначився голом у власні ворота.

За дві хвилини у складі гостей сталося вилучення – Отавіо отримав пряме вилучення.

Крапку у матчі на 77-й хвилині поставив гол Рафи Сілви.

Бенфіка – Фамалікан – 2:0

Голи: Річчелі, 72 (аг.) Сілва, 77

Вилучення: Отавіо, 74

Трубін від статистичного порталу Sofascore отримав оцінку – 8,2 за свій виступ. Це другий найвищий бал серед усіх футболістів, які брали участь у грі. 8,5 отримав вінгер Бенфіки Анхель Ді Марія.

Статистика Трубіна в матчі

• Сейвів – 6;
  • Дотиків до м’яча – 29.
  • Передач (виконаних) – 17 (14);
  • Довгих передач (виконаних) – 5 (3).

Трубін в цьому сезоні провів за Бенфіку 13 матчів, у яких пропустив 11 голів. П’ять поєдинків він відіграв «на нуль»;

Свою наступну гру «орли» проведуть 29 листопада вдома проти Інтера у п’ятому турі Ліги чемпіонів.