Забарний взяв участь у переможному матчі Борнмута в АПЛ: аналітики оцінили гру українця

598
Ілля Забарний. Фото: Google
Борнмут на виїзді впевнено розібрався з одним із аутсайдерів АПЛ – Шеффілд Юнайтед (3:1). Український захисник «вишень» Ілля Забарний відіграв весь матч.

Після перемоги над Ньюкаслом Борнмут завітав у гості до Шеффілд Юнайтед в рамках 13-го туру АПЛ. Вже у першому таймі «вишні» зробили вагому заявку на перемогу.

На 12-й хвилині рахунок відкрив Таверньє, а у доданий до першого тайму час Клюйверт подвоїв перевагу гостей.

На старті другого тайму Таверньє оформив дубль, довівши рахунок до розгромного.

В доданий арбітром час Шеффілд забив гол престижу. Його на свій рахунок записав Макберні.

Статистичний портал Whoscored оцінив гру нашого співвітчизника у 6.8. балів, що є однією з найнижчих оцінок серед усіх гравців Борнмута.

АПЛ. 13-й тур

Шеффілд Юнайтед – Борнмут – 1:3

Голи: Макберні, 90+7 – Таверньє, 12, 51, Клюйверт, 45+3,

• Борнмут має в активі 12 очок та посідає 16-ту сходинку в турнірній таблиці.
  • Шеффілд з п’ятьма пунктами залишився на передостанньому, 19 місці.
  • У наступному турі, 3 грудня, Борнмут прийме Астон Віллу, а Шеффілд Юнайтед днем раніше зіграє проти Бернлі.
  • Забарний цього сезону провів у складі Борнмута 15 матчів у всіх офіційних турнірах: без результативних дій.