Ньюкасл приголомшив Челсі з Мудриком: українець вийшов на заміну, але не допоміг уникнути поразки

421
Михайло Мудрик. Фото: Google
Сьогодні, 25 листопада, на «Сент-Джеймс Парк» пройшов матч 13-го туру Англійської Прем'єр-Ліги, в якому Ньюкасл зустрічався з Челсі, за який виступає Михайло Мудрик. Поєдинок завершився розгромом синіх з рахунком 1:4.
  • В очних протистояннях у Челсі було чотири перемоги поспіль. Але минулого сезону сильнішим виявився Ньюкасл – 1:0 удома, після чого була нічия в Лондоні.
  • До сьогоднішньої зустрічі обидві команди підійшли з серією у три матчі без поразок.
  • Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві для запасних.

Вже на 13-й хвилині поєдинку Ньюкасл вийшов вперед. Засмутив команду Михайла Мудрика шведський нападник Ісак.

Проте на перерву учасники зустрічі пішли за нічийного рахунку – конкурент українця за місце в основі синіх Стерлінг забив господарям.

Після години гри з Челсі сталося щось незрозуміле. Команда Почеттіно пропустила на 60-й та 62-й хвилині поєдинку. Точними ударами відмітилися Ласеллс та Жоелінгтон.

На 68-й хвилині на полі з’явився Мудрик, який замінив Галлагера. Вже з українцем на полі його команда залишилася у меншості через видалення Джеймса та пропустила четвертий гол у власні ворота. Цього разу результативним ударом відмітився Гордон.

АПЛ, 13 тур

Ньюкасл – Челсі – 4:1

Голи: Ісак, 13, Ласеллс, 60, Жоелінгтон, 62, Гордон, 83 – Стерлінг, 23

• Після сьогоднішнього поєдинку Ньюкасл з 23 очками займає шосте місце у турнірній таблиці чемпіонату Англії. Челсі має у своєму доробку 16 балів та йде десятим.
  • Наступний матч у чемпіонату Англії Ньюкасл проведе проти Манчестер Юнайтед. Гра запланована на 2 грудня.
  • Челсі поміряється силами з Брайтоном 3 грудня.