«Кварцяний відпочиває на його фоні»: розкрито ім’я людини, яка була жорсткіша за легенду Волині

Євген Чепур Євген Чепур
3790
0 голосів
«Кварцяний відпочиває на його фоні»: розкрито ім’я людини, яка була жорсткіша за легенду Волині
Ігор Дворецький (по центру), фото: Сергій Томко/«МИГ»
Колишній півзахисник запорізького Металурга Сергій Рудика поділився думкою про одіозного президента клубу Ігоря Дворецького, який марив каталонською Барселоною часів Хосепа Гвардіоли.

Сергій Рудика в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів про свої враження від колишнього президента запорізького Металурга Ігоря Дворецького, який запам’ятався йому своєю незвичною поведінкою.

«Тоді його поведінка виглядала незвично. Він міг сам виходити тренувати, придумувати якісь вправи. Заняття тривали по три години, поки ми не зробимо те, що він собі намалював у голові.

Дворецький любив футбол та вкладався у нього. Розумів він гру своєрідно, бо не був футбольною людиною. Однак через стільки років маю визнати, що для клубу та футболістів Дворецький робив дуже багато».

Рудика зізнався, що Дворецький був більш емоційний, ніж Віталій Кварцяний.

«Бувало, і мені влітало. Кварцяний відпочиває на його фоні. Дворецький міг дуже жорстко пройтися. Іноді було навіть страшнувато. Міг зачиняти команду на базі. Бувало, по два-три дні сиділи після поганих результатів».

Колишній гравець Металурга пригадав, як президент клубу хотів, що запорізький колектив грав у футбол Пепа Гвардіоли.

«Він міг тренеру о третій годині ночі зателефонувати та сказати: «Їдь на базу, будемо дивитися Барселону». Це була нормальна ситуація. Його мрією було, щоб Металург грав як Барселона. Це ж були часи золотої Барселони Гвардіоли. Тоді, мабуть, усі хотіли грати в тікі-таку».

  • Ігор Дворецький був президентом клубу з 1999 по 2012 рік.
  • Рудика виступав за запорізький Металург з 2005 по 2015 рік. У 2010 році на правах оренди грав за луганську Зорю.
  • Загалом за запоріжців Сергій зіграв 124 гри, забив дев'ять голів та оформив чотири результативні передачі.