Без представниць Динамо та Шахтаря: відомий склад жіночої збірної України на вирішальні матчі Ліги націй
![Без представниць Динамо та Шахтаря: відомий склад жіночої збірної України на вирішальні матчі Ліги націй](https://sport-express.ua/img/news/Football/ginocha-zb-ukr-0.webp)
Всеукраїнська асоціація жіночого футболу опублікувала заявку національної збірної на вирішальні матчі Ліги націй проти команд Польщі та Сербії.
Жіноча збірна України з футболу назвала склад на вирішальні матчі Ліги націй проти команд Польщі та Сербії, які пройдуть у грудні місяці. Про це повідомила пресслужба Всеукраїнської асоціації жіночого футболу.
Заявка жіночої збірної України на грудневі матчі Ліги націй
- Воротарки: Катерина Самсон (Ворскла), Дар’я Келюшик (Кривбас), Катерина Боклач (Марсель, Франція)
- Захисниці: Катерина Корсун, Яна Котик та Ірина Подольська (усі – Ворскла), Ольга Басанська (Кривбас), Любов Шматко (Галатасарай, Туреччина), Яна Деркач (Фомгет, Туреччина)
- Півзахисниці: Ірина Майбородіна, Надія Куніна (обидві – Колос), Анна Петрик, Ніколь Козлова та Вероніка Андрухів (усі – Ворскла), Вікторія Гірин (Ладомир), Даяна Семків (Кривбас), Таміла Хімич, Натія Панцулая та Дар’я Апанащенко (усі – Житлобуд-1)
- Форвардки: Яна Калініна та Роксолана Кравчук (обидві – Ворскла), Ольга Овдійчук (Фомгет, Туреччина), Інна Глущенко (Ніцца, Франція)
Нагадаємо, що суперницями наших дівчат, крім полячок та сербок, також є гречанки.
- Україна набрала три очки після чотирьох поєдинків та займає третє місце. Лідирують полячки – десять балів. У сербок – сім пунктів. У гречанок три, але гірші додаткові показники, ніж у українок.
- Наші дівчата зберігають шанси на підвищення у класі. Для виходу в Лігу А Україна потрібно виграти обидва матчі та очікувати на втрату очок від Сербії у протистоянні з Грецією.
- Якщо Україна залишиться на третьому місці за підсумками матчів Ліги націй у грудні, то гратиме у плей-оф з представником Ліги С за збереження прописки у другому дивізіоні турніру.
- Наступні матчі у рамках Ліги націй підопічні Володимира Пятенка проведуть 1-го та 5-го грудня, коли зіграють проти лідерок групи – Польщі та Сербії відповідно.