«Жалівся, що в Росії не має можливостей і він не міг знайти роботу»: Михайличенко згадав дзвінок Канчельскіса

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
322
0 голосів
«Жалівся, що в Росії не має можливостей і він не міг знайти роботу»: Михайличенко згадав дзвінок Канчельскіса
Андрій Канчельскіс. Фото: Google
За словами Олексія Михайличенка, деякі росіяни, як Андрій Канчельскіс, навіть попри наявність родичів в Україні не до кінця розуміють, що відбувається в нашій країні.

Колишній гравець, а згодом головний тренер Динамо Олексій Михайличенко в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів про розмову з експівзахисником збірної росії Андрієм Канчельскісом після початку повномасштабного вторгнення рф.

За словами Михайличенка, той розмовляв з колишнім гравцем Манчестер Юнайтед дещо пізніше, ніж 24 лютого:

«Він мені телефонував десь через півроку після початку повномасштабної війни. Жалівся, що в росії не має можливостей, він не міг знайти роботу і довелось виїхати в Австрію». 

Наостанок екснаставник киян розповів, чи розуміє Канчельскіс, що відбувається в Україні:

«Дуже розпливчато. Він був не впевнений і, здається, не зовсім розуміє, що в нас відбувається. Більше ніхто з росії мені не телефонував, та я й не хочу з ними розмовляти. Що вони можуть сказати?»

  • Канчельскіс, народжений в тоді ще Кіровограді, а зараз – Кропивницькому, після розпаду срср прийняв громадянство рф. Мати Андрія продовжує проживати в Україні.
  • Колишній півзахисник у своєму послужному списку має низку клубів у Європі, а свою кар'єру починав у київському Динамо (1988-1990, 22 матчі, один гол) та донецькому Шахтарі (1990-1991, 21 матч, три голи).