Збірна України U-19 розгромно поступилася Косову: українці пропустили чотири голи

418
Гравці збірної України U-19, фото: УАФ
Юнацька збірна України з футболу розгромно поступилася Косову (0:4) у матчі кваліфікації до Євро-2024.

Збірна України U-19 програла Косову у кваліфікації Євро-2024.

На 22-й хвилині поєдинку рахунок у зустрічі відкрив Ельвір Гашияні. Олег Кузнецов зробив потрійну заміну у перерві, але на хід зустрічі у другому таймі це ніяк не вплинуло.

На 64-й хвилині подвоїв перевагу косоварів Еліот Буюпі, а вже за 15 хвилин Ельвір Гашияні оформив дубль. Добив Україну голом на другій компенсованій хвилині Елмедін Рама.

Кваліфікація до Євро-2024 U-19. Груповий етап. Другий тур.

Україна U-19 – Косово U-19 – 0:4

Голи: Гашияні, 22, 79, Буюпі, 64, Рама, 90+2.

18 листопада, Мальта.

• У першому турі Україна обіграла Мальту (3:0), а Косово та Словаччина зіграли внічию (1:1). 21 листопада наша збірна зіграє зі Словаччиною.
  • Українці наразі займають друге місце у групі. Для виходу в еліт-раунд відбору потрібно посісти у квартеті перше чи друге місце. Також путівку отримає найкраща із третіх команд.