Гваделупа здобула перемогу над Сен-Мартеном: відео переможного голу гравця Руху

321
Фредді Плюман. Фото: Рух
Фредді Плюман відзначився голом за збірну Гваделупи. Гол півзахисника львівського Руху допоміг його команді перемогти Сен-Мартен з рахунком 2:0.

Фредді Плюман зіграв за національну збірну Гваделупи у матчі п'ятого туру Ліги Націй КОНКАКАФ. Його команда у гостях протистояла над Сен-Мартену.

Півзахисник Руху провів на полі 77 хвилин і відкрив рахунок у матчі на 65-й хвилині. У підсумку Гваделупа перемогла Сен-Мартен з рахунком 2:0.

Огляд матчу та гол Фредді Плюмана можете переглянути за посиланням

Ліга Націй КОНКАКАФ. Дивізіон В. П'ятий тур

Сен-Мартен – Гваделупа – 0:2

Голи: Плюман, 65, Фаетон, 90+5

• Після п'яти турів Гваделупа лідирує у своїй групі в дивізіоні В, маючи у своєму активі 12 очок та випереджаючи Сент-Люсію на два бали.
  • Наступний матч команда Плюмана зіграє 19 листопада проти Сент-Кітс і Невіс.
  • Фредді провів за збірну Гваделупи 15 матчів: сім голів та чотири результативні передачі.
  • У складі Руха в сезоні 2023/2024 Плюмен наразі зіграв 11 матчів, в яких відзначився одним голом та стількома ж асистами.
  • Transfermarkt оцінює 28-річного гравця в 300 тисяч євро.