Шахтар отримає компенсацію за Соломона: джерело повідомило, скільки Тоттенхем заплатить за вінгера

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
497
0 голосів
 Шахтар отримає компенсацію за Соломона: джерело повідомило, скільки Тоттенхем заплатить за вінгера
Манор Соломон. Фото: Google
Донецький Шахтар та лондонський Тоттенгем дійшли згоди стосовно переходу вінгера Манора Соломона до табору англійської команди. Відома сума компенсації.

Влітку Тоттенхем оголосив про підписання контракту з вінгером Шахтаря Манором Соломоном. Трансфер відбувся згідно з правилом ФІФА Annexe 7, через що «гірники» не отримали жодної фінансової компенсації, втративши лідера команди.

Але «гірники» все ж свого домоглися – Тоттенхем виплатить Шахтарю компенсацію в розмірі шести з половиною мільйонів євро за перехід футболіста. Про це повідомляє Fotospor.

Подібний розвиток події може відобразитися на турецькому Галатасараї, який схожим методом підписав бразильського півзахисника Тете.

ФІФА може запропонувати турецькому та українському клубу вирішити все у приватних перемовинах. Якщо не вдасться врегулювати суперечку, Шахтар погрожує судовим процесом, оскільки в його контракті були прописані відступні у 150 мільйонів євро.

  • У складі Шахтаря Соломон виступав із 2019 по 2022 рік. Манор зіграв 106 матчів у всіх турнірах, забив 22 голи і віддав дев'ять асистів.
  • Тете перейшов в Шахтар із Греміо за 15 мільйонів євро. 23-річний гравець зіграв 108 матчів, у яких забив 31 м'яч і віддав 15 результативних передач.
X