Ворскла вперше за два з половиною роки програла у чемпіонаті України: деталі сенсації у жіночому футболі

914
Ворскла – Шахтар. Фото: Шахтар
Ворскла зазнала першої за два з половиною роки поразки в жіночому чемпіонаті України з футболу. В матчі дев'ятого туру полтавська команда поступилась Шахтарю.

Жіноча команда донецького Шахтаря в перенесеному матчі дев'ятого туру перемогла полтавську Ворсклу.

Долю матчу вирішив єдиний гол – на 34-й хвилині відзначилась захисниця донеччанок Олександра Янєва.

На початку другого тайму господарки могли зрівняти рахунок, однак удар Ірини Подольської з пенальті парирувала Анастасія Клімова.

Поразка у поєдинку проти Шахтаря стала для полтавчанок першою за два з половиною роки в жіночому чемпіонаті України з футболу. У травні 2021 року тоді ще Житлобуд-2 поступився Житлобуду-1 з рахунком 1:4.

Чемпіонат України з футболу (жінки). Дев'ятий тур

Ворскла – Шахтар – 0:1

Гол: Янєва, 34

• Зазначимо, що Ворскла є правонаступницею харківського Житлобуду-2. Команда у минулому сезоні добула своє четверте чемпіонство України.
  • Безпрограшна серія полтавського клубу у чемпіонаті України зупинилась на позначці у 44 матчі.