Бенфіка з Трубіним виграла дербі: команда українця зробила камбек зі Спортингом на останніх секундах матчу

381
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
У неділю, 12 листопада, Бенфіка українського 22-річного голкіпера Анатолія Трубіна вдома обіграла Спортинг (2:1) у лісабонському дербі в рамках 11-го туру чемпіонату Португалії.

Бенфіка Анатолія Трубіна здолала Спортинг (2:1) в 11-му турі першості Португалії.

Український голкіпер провів на полі увесь матч та зробив два сейви.

🔥 Усі голи матчу дивіться у нашому телеграм-каналі

Рахунок у матчі відкрили гості на 45-й хвилині. Віктор Дьокерш у швидкій таці отримав передачу від Маркуса Едвардса та прошив Трубіна у ближній кут.

На 51-й хвилині Спортинг залишився у меншості після видалення Гонсалу Інасіу за друге попередження.

Відігратися Бенфіка змогла на 90+4-й хвилині після кутового, на який пішов навіть Трубін. Автором голу у підсумку став Жуан Невес, який вразив ворота суперника після скидання від Морату.

Вирвав перемогу для господарів Каспер Тенгстедт на 90+7-й хвилині, замкнувши флангову передачу до штрафного майданчика суперника від Фредріа Аурснеса.

Бенфіка – Спортинг – 2:1

Голи: Невес, 90+4, Тенгстедт, 90+7 – Дьокерш, 45

12 листопада. 22:30. Лісабон. Стадіон «Да Луж»

• Бенфіка завдяки перемозі вийшла на перше місце із 28 очками;
  • В активі Трубіна у цьому сезоні 12 матчів, у яких він пропустив 11 голів (чотири поєдинки провів «на нуль»);
  • Наступну гру Бенфіка проведе 29 листопада вдома проти Інтера у п’ятому турі Ліги чемпіонів.