«Вони не хочуть розвиватися»: президент клубу Луніна розкритикував УЄФА та новий формат Ліги чемпіонів

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
184
0 голосів
«Вони не хочуть розвиватися»: президент клубу Луніна розкритикував УЄФА та новий формат Ліги чемпіонів
Флорентіно Перес. Фото: Google
Президент мадридського Реала Флорентіно Перес вважає, що методи управління УЄФА застарілі, тому європейський футбол повинен рухатися в іншому напрямку.

Флорентіно Перес розкритикував методи управління УЄФА та заявив, що Суперліга необхідна для футболу:

«Новий формат Ліги чемпіонів ще більше віддалить нас від молодих вболівальників. Саме це найбільше влаштовує керівництво УЄФА, яке керується інтересами своїх менеджерів, а не інтересами вболівальників чи клубів. Вони зацікавлені лише у збереженні цієї системи управління. Вони не хочуть розвиватися.

За перегляд футболу беруть усе більше, а продукт стає все гірше. Стратегія не повинна полягати в тому, щоб брати за футбол 10 відсотків від зарплати. УЄФА не має права встановлювати монополію. 21 грудня ми дізнаємося рішення Європейського суду щодо Суперліги. Від цього залежить майбутнє європейського футболу», – сказав Перес на зустрічі з власниками клубу.

  • Андрій Лунін в поточному сезоні провів у футболці Реала чотири поєдинки і пропустив два голи.
  • Контракт українського воротаря з мадридським клубом дійсний до 30 червня 2024 року.
  • Флорентіно Перес вперше став президентом Реала у 2000 році і керував впродовж шести років. 1 червня 2009 року він повернувся на посаду президента клубу, але вже без виборів, оскільки всі кандидати зняли свої кандидатури.
  • Перша спроба створення Суперліги відбулася в квітні 2021 року. Проте реакція УЄФА та фанатів змусила більшість клубів швидко відмовитися від цієї ідеї та вийти із турніру.
X