Евертон вирвав перемогу у матчі з голом Миколенка: огляд феєричного поєдинку з Крістал Пелас

681
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
У неділю, 11 листопада, Евертон українського 24-річного захисника Віталія Миколенка в гостях здолав Крістал Пелес (3:2) у поєдинку 12-го туру чемпіонату Англії.

Евертон Віталія Миколенка переміг Крістал Пелес (3:2) у 12-му турі АПЛ. Українець провів на полі усі 90 хвилин та відзначився голом.

Евертон вийшов вперед вже на першій хвилині матчу силами Миколенка, який ударом головою замкнув флангову подачу Джека Гаррісона.

🔥 Відео голу Миколенка ви можете побачити в Telegram-каналі FanDay за посиланням.

Господарі відігралися на п’ятій хвилині завдяки пенальті, який точно реалізував Еберечі Езе.

Вдруге «іриски» вийшли вперед на 49-й хвилині матчу. Гол забив Абдулає Дукуре, вдало зігравши на добиванні після пострілу Миколенка, який прийшовся у стійку.

На 73-й хвилині господарі знову відігралися. Допоміг точний удар Одсонна Едуара, який опинився на ударній позиції.

Вирвав Евертон перемогу на 86-й хвилині. Дукуре віддав класну розрізну передачу на Ідріссу Гує, а той переправив м’яч у сітку з меж штрафного майданчика.

Крістал Пелес – Евертон – 2:3

Голи: Езе, 5, Едуар, 73 – Миколенко, 1, Дукуре, 49, Гує, 86

11 листопада. 17:00. Лондон. Стадіон «Селхерст Парк»