Був батьком для Жадсона і засмучував Селезньова: Кучер згадав роботу румуна у Шахтарі

Руслан Мороз Руслан Мороз
252
Був батьком для Жадсона і засмучував Селезньова: Кучер згадав роботу румуна у Шахтарі
Мірча Луческу, фото: Google
Колишній захисник Шахтаря Олександр Кучер розказав про тренування під керівництвом Мірчі Луческу.

Олександр Кучер в інтерв'ю для «Українського футболу» згадав тренування з Луческу.

«На тренуваннях були хороші навантаження. Луческу завжди проводив багато спарингів, дворазові заняття. Він змушував нас працювати над контролем м’яча. Він ретельно розбирав суперників на теоріях – кожного гравця індивідуально. Знав, що кожен футболіст їсть на сніданок, обід та вечерю.

Він цінував усіх футболістів, але по-особливому ставився до бразильців. Для Жадсона він узагалі був, як батько. Кого Луческу найбільше любив з українців? До всіх він однаково ставився, але Ракицький, П'ятов, Шевчук і я грали постійно. А от Селезньов засмучувався, що не потрапляє до складу, він хотів грати завжди», – сказав Кучер. 

  • Луческу очолював Динамо з літа 2020 року. Раніше він вперше в своїй кар'єрі подав у відставку. Перед роботою у київському клубі 78-річний румунський спеціаліст пропрацював 12 років у статусі головного тренера Шахтаря.
  • На чолі обох українських грандів Луческу всього виграв 25 трофеїв: дев'ять чемпіонатів України, сім національних Кубків та вісім Суперкубків країни, а також Кубок УЄФА.