Кочергін вивів Ракув в 1/8 фіналу Кубка Польщі: українець забив гол та віддав гольову передачу

2534
Владислав Кочергін. Фото: Google
Український півзахисник Ракува Владислав Кочергін відзначився забитим голом та результативною передачею у матчі 1/16 фіналу Кубка Польщі проти ЛКС Лодзь.

Відбувся поєдинок 1/16 фіналу розіграшу Кубка Польщі з футболу, в якому ЛКС Лознь у домашньому поєдинку приймав Ракув.

У додатковий час перемогу здобув клуб із Ченстохова, у складі якого головним героєм став українець Владислав Кочергін.

На 109-й хвилині гри за рахунку 0:0 український півзахисник став автором голу Ракува, вивівши свою команду вперед. А на останній хвилині додаткового часу Кочергін віддав гольовий пас Ледерману, який встановив остаточний рахунок.

Гольові дії Владислава можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Кубок Польщі. 1/16 фіналу

ЛКС Лодзь – Ракув – 0:2

Голи: Кочергін, 109, Ледерман, 120

2 листопада. 19:00. Лодзь. Стадіон «ЛКС»

• У нинішньому сезоні Владислав Кочергін зіграв у 24 матчах за Ракув у всіх турнірах. В активі 27-річного українця шість голів та три результативні передачі.
  • Ракув посідає четверте місце у чемпіонаті Польщі. Наступний матч команда Кочергіна проведе 5 листопада проти Заглембе.