Малиновський асистом допоміг Дженоа перемогти в матчі Кубка Італії: відео ефектного пасу у доданий час

315
Руслан Малиновський. Фото: Google
Сьогодні, 1 листопада, Дженоа на домашньому стадіоні «Стадіо Луїджі Ферраріс» у матчі 1/16 фіналу Кубка Італії зустрічалася з Реджаною, яка виступає у Серії Б. Гра завершилася перемогою господарів з рахунком 2:1.
  • В останніх чотирьох поєдинках між командами двічі перемагала Дженоа. Ще дві гри завершилися нічиєю.
  • Український півзахисник Руслан Малиновський потрапив до заявки з 24 гравців, які зможуть прийняти участь у матчі, але поєдинок почав на лавці для запасних.

Перша половина гри пройшла під диктовку гостей. Реджана частіше пробивала по воротам та більше ігрового часу контролювала м’яч, ніж Дженоа. Перевагу у статистиці на 37-й хвилині у забиті голи перетворив Варела Джаманджа.

Другу половину гри Дженоа почала активніше та стрімко пішла в атаку. Старання «грифонів» на 53-й хвилині ударом головою у гол Хапс. Основний час гри завершився у нічию, 1:1.

На 90+9 хвилині у гру вступив Руслан Малиновський, а вже через дві хвилини віддав результативну передачу.

▶️ Відео результативної передачі Руслана Малиновського дивіться за ПОСИЛАННЯМ

На 111-й хвилині Реджана забила, але арбітр відмінив гол через офсайд.

Фінальний свисток зафіксував перемогу команди Малиновського.

Кубок Італії, 1/16 фіналу

Дженоа – Реджана 2:1

Голи: Хапс, 53, Гюдмюндссон, 99 – Варела Джаманджа, 37

• У наступному матчі у рамках чемпіонату Італії Дженоа на виїзді зіграє з Кальярі 5 листопада. Початок матчі заплановано на 16:00.
  • У нинішньому сезоні Малиновський провів у Серії А вісім матчів та віддав одну результативну передачу.
  • Орендна угода хавбека з Дженоа діє до 30 червня 2024 року.
  • Transfermarkt оцінює гравця у десять мільйонів євро.