Головний конкурент Яремчука у Валенсії зазнав травми: Уго Дуро може пропустити три місяці

967
Роман Яремчук, фото: Валенсія
Форвард Валенсії Роман Яремчук вийшов на заміну на 78-й хвилині виїзного матчу з Атлетіком (2:2). Українець змінив на полі Уго Дуро, який забив гол та зробив асист.

Роман Яремчук відіграв 12 хвилин проти Атлетіка через травму конкурента Уго Дуро.

Головний тренер Валенсії Рубен Бараха розповів, що Дуро пошкодив плече у грі.

За інформацією Football Espana, 23-річний футболіст може пропустити три місяці, якщо підтвердяться прогнози про перелом.

Дуро забив п'ять голів і зробив три асисти цього сезону, він найрезультативніший гравець команди в атаці.

• Роман провів четвертий матч за «кажанів» і знову закінчив гру без результативних дій. Нічия залишила Валенсію на дев'ятому місці у таблиці. У активі команди 15 очок.
  • У наступному матчі Валенсія зіграє на виїзді у Кубку Іспанії проти Логроньєса з четвертого дивізіону. Гра пройде 2 листопада. За три дні після цього на команду очікує домашній поєдинок чемпіонату проти Гранади.