«Це не легка атлетика»: олімпійський чемпіон назвав найшвидшого українського футболіста в історії

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
7463
0 голосів
«Це не легка атлетика»: олімпійський чемпіон назвав найшвидшого українського футболіста в історії
Олег Блохін та Артеміо Франкі. Фото: Google
Дворазовий олімпійський чемпіон, перший і єдиний радянський спринтер, який виграв олімпійське золото на дистанціях 100 та 200 метрів Валерій Борзов, вважає легенду Динамо найшвидшив футболістом своєї епохи.

Валерій Борзов вважає, що на його коронних дистанціях ніхто з футболістів не зміг би нав'язати йому конкуренцію, але досить пристойні задатки мав легендарний динамівець Києва Олег Блохін. 

«Ніхто не зміг би нав'язати конкуренцію. Бо футболісти до спринту не готувалися. Вони готувалися до іншого виду спорту. Але найшвидшим вважаю Олега Блохіна». 

Також Борзов пояснив, чому у футболі не зміг реалізувати себе восьмиразовий олімпійський чемпіон, людина-блискавка Усейн Болт.

Ямаєць після завершення професійної легкоатлетичної кар'єри підписав контракт та навіть зіграв пару матчів за австралійський футбольний клуб Сентрал Кост Марінерс.

«Футбол — це не легка атлетика. Окрім швидкості, у ньому потрібні інші спеціальні якості», – розповів у великому ексклюзивному інтерв'ю Sport-express.ua.

  • Колишній головний тренер національної збірної України та київського Динамо Олег Блохін в 1975 році був визнаний найкращим футболістом Європи, отримавши «Золотоий м'яч».
  • Разом з Динамо Блохін вигравав найбільші трофеї в історії київського клубу: Кубок Кубків (1975, 1986) та Суперкубок УЄФА (1975).