«Маркевича на тренуваннях практично не було»: розкрито несподівані деталі роботи екстренера Дніпра

Ілля Деулін Ілля Деулін
317
«Маркевича на тренуваннях практично не було»: розкрито несподівані деталі роботи екстренера Дніпра
Мирон Маркевич. Фото: Google
За словами ексвінгера Дніпра Андрія Блізніченка, колишній головний тренер команди Мирон Маркевич не дуже спілкувався із кимось, а на тренуваннях його практично не було.

Колишній вінгер Дніпра Андрій Блізніченко у ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів про взаємовідносини з екскерманичем біло-синіх Мироном Маркевичем.

Як зазначив гравець, з тренером він не мав розмов:

«Ми з ним не спілкувалися. Я сподівався, що він буде більше давати мені ігрового часу та вірити в мене. Деяким молодим гравцям він почав одразу довіряти, але не мені».

В той же час, футболіст намагався знайти об'єктивні причини цьому:

«Можливо, мені трохи не пощастило, що саме тоді команда дуже високо пройшла у Лізі Європи, тому тренер розраховував на обмежене коло виконавців. Вважаю, що в іграх чемпіонату показував себе добре, однак у єврокубках шансу не отримав. Якось Маркевич у мене не повірив».

За словами Блізніченка, Маркевич в принципі не дуже комунікативний:

«Він дуже мало взагалі із кимось спілкувався. На тренуваннях його практично не було. Тренували помічники Маркевича, а сам він ходив десь у сторонці чи бігав по колу стадіону. Такого, щоб він вів кожне заняття, не було. На відновлювальних тренуваннях Маркевич грав із нами у футбол».

Андрій припустив, про що думав Мирон Богданович у той момент:

«Тобто він більше спостерігав за процесом зі сторони. Можливо, у цей час він роздумував про тактику чи склад на наступний матч».

  • З 2013 по 2016 роки Блізніченко відіграв 30 матчів за Дніпро в усіх турнірах, забив п'ять голів та віддав шість асистів.
  • Маркевич, який у 2014-2016 роках провів 91 матч як наставник Дніпра, нині очолює першолігові львівські Карпати.