«Завдяки йому Сілві та Шацьких повернули викрадені BMW та Lexus»: як кримінальний авторитет допоміг Динамо

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
899
0 голосів
«Завдяки йому Сілві та Шацьких повернули викрадені BMW та Lexus»: як кримінальний авторитет допоміг Динамо
Максим Шацьких. Фото: Google
Гравець молодіжної команди київського Динамо Омар Фароян, який був онуком кримінального авторитету Діда Хасана, допоміг повернути викрадені авто Максиму Шацьких та Даніло Сілві.

З 2006 по 2013 рік у системі Динамо перебував півзахисник Омар Фароян. Знаменитим він став через те, що приходився онуком впливовому кримінальному авторитету Аслану Усояну (Дід Хасан).

Мафіозі відвідував тренування онука в Києві, коли Динамо очолювали Юрій Сьомін (2008-2009, 2010-2012) та Валерій Газзаєв (2009-2010), чим змушував напружуватися місцеві правоохоронні органи.

«За часів тренерства Сьоміна/Газзаєва, дід кілька разів відвідував онука у Києві. При цьому ставивши на вуха весь кримінальний блок столичної міліції, який побоювався, що візити авторитету мають на меті переділ сфер злодійського впливу. А це були просто сімейні візити».

Скоріш за все саме Дід Хасан допоміг своєму онуку повернути елітні автомобілі, які були викрадені у зірок Дианмо.

«Омар запам'ятався у клубі спокійним хлопцем. Саме завдяки йому гравцям основи Сілві та Шацьких були благополучно протягом кількох діб повернуті викрадені BMW та Lexus. Ретельно помитими та із записками «Вибачте, ми помилилися».

Також джерело повідомило, чим зараз займається онук кримінального авторитета.

«Зараз Фароян займається бізнесом у Києві та Харкові. Сфера інтересів – готелі, паливо, юридичні контори», – йдеться у дописі телеграм-каналу «Динамо Київ Inside».

  • Шацьких грав за Динамо з 1999 по 2009 рік. За цей час він провів 328 матчів, забив 141 гол та оформив 18 асистів.
  • Сілва виступа за киян з 2010 по 2017 рік. Загалом бразилець відіграв 220 поєдинків, забив три голи та віддав 19 результативних передач.
  • Діда Хасана було застрелено в Москві в січні 2013 року