«Ахметов не прийде»: Фрідман перелічив власників клубів УПЛ, які пропустили зібрання

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
204
0 голосів
«Ахметов не прийде»: Фрідман перелічив власників клубів УПЛ, які пропустили зібрання
Рінат Ахметов. Фото: ФК Шахтар
Комерційний директор Дніпра-1 В’ячеслав Фрідман розповів, хто не зміг бути присутнім на другій зустрічі менеджерів клубів УПЛ, яка пройшла у середу, 25 жовтня.

Комерційний директор Дніпра-1 В’ячеслав Фрідман в інтерв’ю сайту sport-express.ua розповів, представників яких команд не було на другій зустрічі менеджерів клубів УПЛ.

За словами функціонера, інвестор Металіста 1925 Володимир Носов зміг бути присутнім на зібранні лише в режимі онлайн.

«Носов з Металіста 1925 був присутній у телефонному режимі: він слухав і з усім погоджувався – що треба покращувати суддівство. Він також вважає себе постраждалим».

Відсутніми були президент Кривбасу Костянтин Караманіц, президент Шахтаря Рінат Ахметов, інвестор Руху Григорій Козловський та президент Колоса Андрій Засуха.

«Караманіц у закордонному відрядженні. Ахметова не було, і, гадаю, він не прийде. Козловському, мабуть, далеко їхати. Засуха обіцяв бути, але не приїхав, причин я не знаю, може, забув».

Також Фрідмана здивувала відсутність на зібранні представника Ворскли.

«Ворскла грала у цей час із Дніпром-1 (2:3), але я на зустріч прийшов, а з полтавського клубу нікого не було. Хоча Буткевич особисто всім дзвонив. Мабуть, він не знав, кого від Ворскли гукати».

Не дочекалися на зустрічі й президента Оболоні Олександра Слободяна й представника Олександрії.

«Чому не було Слободяна, незрозуміло. Минулого разу він послався на хворобу, а що сталося вчора, я не знаю. З Олександрії також нікого не було».

Фрідман заявив, що планується й третя зустріч менеджерів.

«Геннадій Буткевич скаже, коли наступна зустріч. Хотілося б, щоб третя зустріч була більш розширеною, а не так, що прийшла лише половина клубів і поговорила ні про що. Щоб ухвалювати якісь рішення, має бути кворум», – розповів функціонер.

  • Зазначимо, що на зустрічі обговорювалися теми щодо реформування українського футболу;
  • Раніше Фрідман також коментував підсумки перших зборів.