Шахтар U-19 поступився одноліткам з Барселони: команда Бєліка зазнала другої поразки в Юнацькій лізі УЄФА

330
Барселона U-19 – Шахтер U-19. Фото: ФК Шахтар
Молодіжна команда Шахтаря у третьому турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА програла каталонській Барселоні. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь іспанців.

Команда Олексія Бєліка не зуміла потішити українських вболівальників. Уже в дебюті поєдинку господарі поля вийшли вперед. Результативний удар на рахунку Дарвіха.

В першій половині гри каталонці активніше діяли в атаці та більше контролювали м’яч, але ще забити не змогли.

У другій половині гри крапку в матчі на 85-й хвилині точним ударом поставив Ернандез – 2:0 на користь Барселони.

Після трьох зіграних турів Шахтар U-19 займає третю сходинку квартету H, набравши три очки.

Юнацька ліга УЄФА, груповий етап, третій тур

Шахтар U-19  – Барселона U-19 0:2

Голи: Дарвіх, 15, Ернандез, 85

• У першому поєдинку молодь Шахтаря поступилася одноліткам з Порту (1:3), а другому турі наша команда перемогла однолітків з Антверпену – 2:1.
  • Сьогодні свій поєдинок в Юнацькій лізі УЄФА проведе ще одна українська команда. Рух U-19 цими хвилинами розпочав свій поєдинок проти Сараєво по Шляху чемпіонів.
  • У наступному турі Шахтар U-19 зіграє другий матч з однолітками з Барселони. Гра запланована на 7 листопада.
  • Антверпен U-19 того ж дня зіграє проти Порту U-19.
  • Основні команди Шахтаря та Барселони свій поєдинок на груповій стадії Ліги чемпіонів зіграють сьогодні, 25 жовтня, о 19:45.