Яремчук вийшов на заміну та відзначився голом з офсайду: оцінка українського форварда в матчі Валенсії

602
Роман Яремчук. Фото: Валенсія
Український форвард іспанської Валенсії Роман Яремчук вийшов на поле в грі з Кадісом на 75-й хвилині та зумів відзначитись голом, який був скасований через офсайд.

23 жовтня відбувся матч 10-го туру чемпіонату Іспанії між Валенсією та Кадісом. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь «кажанів».

Нападник Валенсії Роман Яремчук розпочав поєдинок на лаві запасних та з'явився на полі на 75-й хвилині замість Уго Дуро. Наприкінці гри український форвард відправив м'яч у ворота, проте гол не зарахували через офсайд українця.

Всього Роман відіграв 20 хвилин у поєдинку. Після завершення поєдинку статистичний портал WhoScored поставив Яремчуку оцінку – 6,2, а SofaScore оцінила гру українця в 6,6 балів.

Чемпіонат Іспанії. 10 тур

Валенсія – Кадіс – 2:0

Голи: Гая, 4, Дуро, 25

23 жовтня. 21:45. Валенсія. Стадіон «Месталья»

• Після десяти турів Валенсія має в активі 14 очок та посідає восьму сходинку в турнірній таблиці Ла Ліги.
  • В наступному турі «кажани» на виїзді гратимуть з Атлетіком із Більбао. Поєдинок відбудеться 29 жовтня. Початок гри о 19:30.
  • Роман Яремчук в поточному сезоні зіграв за Валенсію в чотирьох поєдинках: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного форварда в п'ять мільйонів євро.