Довбик оформив перший дубль за Жирону: відео голів українського форварда у ворота Альмерії

1139
Артем Довбик. Фото: Жирона
Український форвард іспанської Жирони Артем Довбик відзначився двома забитими м'ячами в матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії з Альмерією.

Форвард Жирони Артем Довбик відзначився дублем в матчі 10-го туру Ла Ліги з Альмерією.

Українець на 39-й хвилині зустрічі зробив рахунок 2:2. За чотири хвилини український нападник забив вдруге та вивів свою команду вперед.

Гра завершилася впевненою перемогою каталонців із рахунком 5:2, що допомогло їм повернутися на другу сходинку турнірної таблиці.

Наш форвард провів на полі 67 хвилин. Віктор Циганков через травму не потрапив навіть у заявку.

Загалом Довбик забив п'ять голів та віддав дві результативні передачі в дев'яти поєдинках за Жирону.

Відео голів Артема Довбика можете переглянути у нашому телеграм-каналі

• Жирона має однакову кількіть очок з мадридським Реалом, але поступається йому за різницею голів.
  • Довбик перейшов до каталонського клубу із Дніпра-1 за сім з половиною мільйонів євро.
  • Український форвард підписав контракт із Жироною до літа 2028 року.