Бєсєдін забив за Ордабаси в чемпіонському матчі: це його другий гол за команду з Казахстану

298
Артем Бєсєдін, фото: Google
Український форвард Артем Бєсєдін забив свій другий м'яч у складі Ордабаси у матчі 24-го туру чемпіонату Казахстану.

Артем Бєсєдін забив свій другий гол за Ордабаси у ворота Шахтаря з Караганди.

У матчі 25-го туру чемпіонату Казахстану Бєсєдін відзначився на 27-й хвилині, зробивши рахунок 3:1. У підсумку команда українця перемогла 3:1 і за тур до фінішу першості гарантувала собі золоті нагороди.

Бєсєдіна замінили на 90-й хвилині, а ось Євген Макаренко провів на полі весь поєдинок.

Відео голу Бєсєдіна можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Бєсєдін став гравцем Ордабаси після того, як Динамо по закінченні минулого сезону розірвало із ним контракт. У нинішньому сезоні Артем зіграв за нову команду у п'яти матчах. Раніше Артем забив дебютний гол у ворота Жетису у матчі 24-го туру.

• Контракт гравця з клубом чинний до 24 грудня 2024 року.
  • Ордабаси став чемпіоном Казахстану вперше в своїй історії.