Ударний старт Мудрика в дербі з Арсеналом: вінгер заробив «гірчичник» для Зінченка і пенальті для «синіх»

3785
Михайло Мудрик. Фото: Челсі
Михайло Мудрик активно розпочав лондонське дербі з Арсеналом – український вінгер Челсі заробив пенальті у ворота «канонірів» та жовту картку для Олександра Зінченка.

В рамках дев'ятого туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Челси приймає Арсенал.

На 12-й хвилині поєдинку український вінгер «синіх» Михайло Мудрик заробив жовту картку для фулбека «канонірів» Олександра Зінченка, коли прокинув м’яч вперед.

Через дві хвилини після епізоду гравець Челсі пробивав головою, а м’яч влучив у руку центрбеку Вільяму Саліба. 11-метровий удар реалізував Коул Палмер, це трапилося на 14-й хвилині.

Відео обох епізодів можете переглянути у нашому телеграм-каналі

• Зазначимо, що Михайло Мудрик три тижні тому оформив дебютний гол в АПЛ у ворота Фулгема (2:0).
  • У поточному сезоні вінгер провів за Челсі сім поєдинків в усіх турнірах: один гол та два асисти.
  • Олександр Зінченко у нинішньому чемпіонаті провів у складі «канонірів» десять поєдинків в усіх турнірах: без результативних дій.